Best & West

Best & West jest organizacją zajmującą się wynajmem personelu. Dysponujemy personelem z Polski, Portugalii i Holandii. Best en West zapewnia transport do pracy i zakwaterowanie pracowników.

Siłą naszej firmy jest duża elastyczność. Wynajem pracowników odbywa sie na podstawie projektowej, godzinowej lub na sztuki dzięki czemu dla Klienta koszta jednostkowe pozostają stałe.

W przypadku wynajmu na podstawie godzinowej, dostarczamy doświadczony personel. Praca odbywa sie wtedy pod całkowitym nadzorem klienta. U każdego klienta dostarczamy doświadczonego kierownika, który odpowiedzialny jest za postęp pracy, jakość oraz własciwą rejestrację przepracowanych godzin.

Pracujemy m.in. przy produkcji bukietów na sztuki,  imporcie kwiatów, obsłudze dużych akcji (wynajem dodatkowych 100 – 200 pracowników) do pracy  przy kwiatach ciętych, roślinach doniczkowych, cebulkach oraz warzywach i owocach.

Best & West jest aktywny na rynku od ponad dwunastu lat i zdobył na nim solidną pozycję. Dzięki silnemu zespołowi zarządzającemu i osobistemu podejściu i serwisie możemy się zaliczać do większych kontrachentów, szczególnie dla eksporterów detalicznych. 

W ciągu lat Best & West urósł  do gracza dużego formatu. W ostatnich latach organizacja znacznie sie rozwinęła. Rozwój ten jest nie tylko rezultatem ciężkiej pracy ale rownież dobrze przemyślanych wyborów. Best & West jest firmą transparentną, zarówno wobec klientów jak i swoich pracowników.